444 4 033
info@persanyapi.com.tr

PERSAN A.Ş. firma tanıtım serilerinden birini 08.03.2012 tarihinde Ankara Hilton Hotelinde tanıtım  semineri düzenleyerek, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarından da katılımcı davet etmiştir.

Tanıtım toplantısına il müdürlüğümüzden;  sn. Kasım KAYIHAN, Yapı Malzemeleri Şube Müdürümüz Sn. Ali İhsan GÜNDOĞAN ve teknik personelimizde  katıldılar.

Firma yetkilileriyle, ürünleri hakkında ve İl Müdürlüğümüzün Piyasa Gözetimi ve Denetimi faaliyetlerihakkında görüşmeler yapılarak, yerli üreticinin yapı sektöründeki önemi vurgulanmıştır. PERSAN A.Ş.doğal perlit ve çimento alaşımlı çatı, duvar ve yer kaplama elemanları üretmekte ve üretimin tamamı,  elektronik kontrol ve yönetim süreçleri ile gerçekleştirmektedir. PERSAN ilgili en son standart olan veCE işaretlemesi gerektiren, çatı kiremitleri ve bağlantı parçaları TS EN 490 Türk Standardına uygun üretim yapmaktadır.

PERSAN Çatı–Cephe–Yalıtım Sistemleri® (PERSAN Roof-Wall-Insulation Systems®) is one of the leading companies in the production of tiles and building materials which provide service to the construction and manufacturing industries throughout Turkey

Contact

Headquarters: Organize Sanayi Bölgesi 18.Cadde No:1 PK.24068 ERZİNCAN

444 4 033

info@persanyapi.com.tr