PERSAN A.Ş. firma tanıtım serilerinden birini 08.03.2012 tarihinde Ankara Hilton Hotelinde tanıtım  semineri düzenleyerek, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarından da katılımcı davet etmiştir.

Tanıtım toplantısına il müdürlüğümüzden;  sn. Kasım KAYIHAN, Yapı Malzemeleri Şube Müdürümüz Sn. Ali İhsan GÜNDOĞAN ve teknik personelimizde  katıldılar.

Firma yetkilileriyle, ürünleri hakkında ve İl Müdürlüğümüzün Piyasa Gözetimi ve Denetimi faaliyetlerihakkında görüşmeler yapılarak, yerli üreticinin yapı sektöründeki önemi vurgulanmıştır. PERSAN A.Ş.doğal perlit ve çimento alaşımlı çatı, duvar ve yer kaplama elemanları üretmekte ve üretimin tamamı,  elektronik kontrol ve yönetim süreçleri ile gerçekleştirmektedir. PERSAN ilgili en son standart olan veCE işaretlemesi gerektiren, çatı kiremitleri ve bağlantı parçaları TS EN 490 Türk Standardına uygun üretim yapmaktadır.

PERSAN Çatı–Cephe–Yalıtım Sistemleri®, kiremit grubu ve yapı kimyasalları üretimine yönelik tüm Türkiye’de inşaat ve üretici sanayi sektörlerine hizmet veren öncü şirketlerden biridir.

İletişim

Organize Sanayi Bölgesi 18.Cadde No:1 PK.24068 ERZİNCAN

444 4 033

info@persanyapi.com.tr