Yağmur İndirme Sistemleri

Yağmur İndirme Sistemleri

Dünyaca ünlü markalarla çözüm ortağı olarak çalışan Persan, yağmur indirme sistemlerinin eşsiz tasarımı ve teknik üstünlükleri ile kullanıcılarına ”fark yaratan” değerler kazandırıyor.

Contasız birleşimleri sayesinde tamamen sızdırmaz bir yapıya sahip olan sistem, genleşmeli iniş hazneleri sayesinde tüm genleşme problemlerini ortadan kaldırıyor.

Titan etiketine sahip özel PVC yapısı ile, termal şoklara, UV ışınlarına, korozyona, şiddetli dolu yağışlarına, dona, mekanik darbelere ve kırılmaya karşı gösterdiği üstün dayanım özellikleri sayesinde, her türlü iklim koşullarında güvenle kullanılabilecek ideal bir çözüm sunuyor.

Modüler ürün gamı, yüksek hidrolik kapasite, hızlı ve kolay uygulama gibi daha bir çok avantaja sahip olan yağmur indirme sistemleri, estetik ve işlevselliği bir araya getirerek, mimarlara, mühendislere, uygulayıcılara ve bina sahiplerine, yeni işlevsel ve teknik perspektifler sunuyor.

ÜRÜNLERİMİZ

PERSAN Çatı–Cephe–Yalıtım Sistemleri®, kiremit grubu ve yapı kimyasalları üretimine yönelik tüm Türkiye’de inşaat ve üretici sanayi sektörlerine hizmet veren öncü şirketlerden biridir.

İletişim

Organize Sanayi Bölgesi 18.Cadde No:1 PK.24068 ERZİNCAN

444 4 033

info@persanyapi.com.tr