Vizyon ve Misyon

Persan’ı yakından tanıyın

Vizyon ve Misyon

Vizyon

PERSAN Çatı-Cephe-Yalıtım Sistemleri, Türkiye’nin ekonomisine değer katan yatırımlarıyla çevre, sürdürülebilirlik, inşaat ve yapı elemanları alanlarında standartları belirlemektedir. Yapılara hayat veren yapı elemanları ile şirketlerini her geçen gün geliştiren PERSAN, üretim aşamasından satış aşamasına kadar; tüm ilişkilerinde dürüst, şeffaf ve tutarlıdır. Son teknoloji AR-GE laboratuvarlarında üretilen ürünleri ile daha iyi yarınlar oluşturmak için faaliyetlerine devam eden şirket, ilkelerinden ödün vermeden Tüm Türkiye’ye kalitesini ulaştırmaktadır.

Çevre ve sürdürülebilirlik alanlarına ayrı bir önem atfeden PERSAN, doğal perlitten ürettiği yapı elemanları ile çevreyi korumaya odaklanmaktadır. Faaliyet gösterdiği yapı elemanları sektöründe dünyanın önde gelen şirketleri arasına olan PERSAN, ürünlerini Türkiye’nin En Kaliteli İnşaat Perliti ERPER perliti ile üretmektedir. Topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı ürünleri ile güçlü kurumsal kültürünü sürekli geliştiren bir şirket olarak hizmetlerine devam etmektedir. 

Ülke içinde ve ülke dışında hizmet kalitesi, saygınlığı ve güvenilirliği ile adından sıkça söz ettiren PERSAN, yapı elemanları ve inşaat sektöründe yetkin bir otorite olarak kabul edilmektedir. Kurumsal değerlerine sahip çıkarak Türkiye’de gösterdiği başarıyı yurt dışında da sürdüren şirket, Türkiye’nin en güvenilir markaları arasında ön sıralarda yer almaktadır.

Yatırımcı, kullanıcı ve uygulayıcı memnuniyetini üst düzeyde sunan şirket, dünya standartlarındaki ürünleriyle toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmaktadır. Fabrikalarında son teknoloji üretim makinelerini kullanan PERSAN, teknolojinin imkanlarını kullanarak inşaat sektöründe kaliteli ürünleri sunmada öncülüğü üslenmiştir. Yatırımcı, uygulayıcı ve kullanıcının yatırımlarını korumak adına var olan şirket, yeni nesil yapı elemanlarının öncülüğünü yapmaktadır.

 

Misyon

Kalitesini dünyanın dört bir yanına yaymayı misyon edinen PERSAN, ihracat konusunda attığı adımlara her gün bir yenisini eklemektedir. Dünyanın en iyi yapı elemanı markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şirket, çevre ve toplum yararına ürettiği yapı elemanlarını geliştirerek sağlıklı yapılar üretmektedir.

Yapı elemanları sektöründe dünyada küresel bir aktör haline gelmeyi amaçlayan PERSAN, tüm çalışanları ve ürettiği ürünlerle konforlu ve kaliteli yaşam alanları oluşturarak hayatı kolaylaştırmayı misyon edinmiştir. Profesyonel teknik ekibi ve satış politikaları ile ulusal ve uluslararası projelere hızlı ve doğru çözümler üretmeyi amaç edinen şirket, çalışmalarını bu yönde ivmelendirmiştir.

Teknolojinin getirdiği tüm imkanları ürünlerinde uygulayan PERSAN çalışanlarının haklarına saygılı, sektöründe nitelikli çalışanlar yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluştur. Misyonlarının arasında inşaat ve yapı elemanları sektöründe lider olmak, ulusal ve uluslararası arenada uzun vadeli yatırımlar gerçekleştirmek ve ekonomide istihdam yaratmak olan PERSAN, inşaat sektöründe uygulama aşamasından kullanılan malzeme miktarındaki tasarrufa kadar; sağladığı birçok avantaj ile verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmaktadır.

PERSAN’ı farklı kılan; doğal perlitten ürettiği çevreci ürünleriyle yapı elemanları ve inşaat sektörüne çevreci ürünler sunmasıdır. Türkiye’nin En Kaliteli İnşaat Perliti; Erper perliti ile ürettikleri ürünler; kimyasal nötr olmaları, yapıya nefes aldırmaları, bakteri, küf ve yosun oluşumunu önlemeleri, yangın yönetmeliğinde aranan A1 sınıfına girmesi sayesinde geleceğin yapı kimyasallarını bugünden sunmaktadır.

Son teknoloji ürünlerini rekabetçi fiyat ve mükemmel ürün kalitesiyle sunan şirket, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Çevre Dostu

Yüksek Kalite ve Güvenilirlik Standartlarında

Profesyonel ekibimizle sürdürülebilir ve dayanıklı yapılar oluşturuyor, müşteri memnuniyetini odağımıza alıyoruz.

Güvenilir & Saygın

Yılların verdiği tecrübemizle hızlı ve güvenilir çözümler üretiyoruz.

Deneyimli & Kaliteli

Alanında profesyonel yetkinliklere sahip ekibimizle Türkiye’nin her noktasındayız.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı

Müşteri memnuniyetini her zaman odak noktasında tutarak ihtiyaca yönelik hizmet veriyoruz.